GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 15707310
nr 1570 7310
Matservisdelar
15 delar, Vinranka, Gefle
Kondition: slitage, missfärgningar, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:28:32
16/10 16:12:24
300 kr
16/10 18:17:41
Gefle Porslinsfabrik AB